Správy od vody » Dula Bujňák L.Mara

Čaute. Mam za sebou 10 dni strávených na Liptovskej Mare . Na túto vodu som dostal pozvanie od Dušana Rúčku - začo mu veľmi pekne ďakujem. Po príchode k vode sme sa vybrali hľadať vhodné miesto na lov, našli sme si hranu kde sa to zvažovalo z 5.5m až do 9m, miesto bolo cca 800m od brehu. Krmiť som sa rozhodol boiliesom crayfish a green pearl z top rady - dr.baits

  

  

Prvý zákrm bol 3kg na udicu, zostavalo uz len čakat. Hneď večer sa dostavil prvý záber, bol to kaprík z vahou okolo 7 kg, to svedčilo o tom, že miesto bude dobre vybraté. To čo sa začalo diať od druhého dňa bolo niečo neopisatelné. Ryba začala reagovat na kŕmenie a zábery sa stupňovali. Po každom zábere som dokrmil dve hrste boilie.

 

 

Celé noci som bol bez spánku , súboje s rybami boli krásne. Niekedy to bol skôr boj z vetrom, nakoľko som bol na tejto vode prvý krát. Za 10 dni sa mi podarilo zdolať asi 70 kaprov pričom 13 z nich presahovalo váhu 10kg.

 

 

Všetok nadväzcovy materiál bol tvorený od značky PB products, ktorý tiež pomohol k úspešnému zdolaniu rýb v prekážkach. Budúci rok sa určite na túto krásnu vodu opäť vrátim.

Za dr.baits team Ďula Bujňák.