Využite našu jedinečnú akciu na ECO LINE boilies za zníženú cenu 19.99 EUR
  1. Úvod
  2. Správy od vody
  3. Dula Bujňák L.Mara
DR. BAITS je ONLINE

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach, tak neváhajte, dajte nám odber, like a nezabudnite sledovať naše rýbárske videá.

 

 

 

 

Čaute. Mam za sebou 10 dni strávených na Liptovskej Mare . Na túto vodu som dostal pozvanie od Dušana Rúčku - začo mu veľmi pekne ďakujem. Po príchode k vode sme sa vybrali hľadať vhodné miesto na lov, našli sme si hranu kde sa to zvažovalo z 5.5m až do 9m, miesto bolo cca 800m od brehu. Krmiť som sa rozhodol boiliesom crayfish a green pearl z top rady - dr.baits

  

  

Prvý zákrm bol 3kg na udicu, zostavalo uz len čakat. Hneď večer sa dostavil prvý záber, bol to kaprík z vahou okolo 7 kg, to svedčilo o tom, že miesto bude dobre vybraté. To čo sa začalo diať od druhého dňa bolo niečo neopisatelné. Ryba začala reagovat na kŕmenie a zábery sa stupňovali. Po každom zábere som dokrmil dve hrste boilie.

 

 

Celé noci som bol bez spánku , súboje s rybami boli krásne. Niekedy to bol skôr boj z vetrom, nakoľko som bol na tejto vode prvý krát. Za 10 dni sa mi podarilo zdolať asi 70 kaprov pričom 13 z nich presahovalo váhu 10kg.

 

 

Všetok nadväzcovy materiál bol tvorený od značky PB products, ktorý tiež pomohol k úspešnému zdolaniu rýb v prekážkach. Budúci rok sa určite na túto krásnu vodu opäť vrátim.

Za dr.baits team Ďula Bujňák.  

Zasielanie noviniek na e-mail
Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek
Logo
DR. Baits - len to najchutnejšie pre ryby
Copyright Dr. Baits 2022
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk