Využite našu jedinečnú akciu na ECO LINE boilies za zníženú cenu 19.99 EUR
  1. Úvod
  2. Správy od vody
  3. Ďulov nový osobák na zväzovke
Zasielanie noviniek na e-mail

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek a získajte tie najlepšie ponuky hneď. 

DR. BAITS je ONLINE

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach, tak neváhajte, dajte nám odber, like a nezabudnite sledovať naše rýbárske videá.

 

 

Mam tu 12 dňové  zhrnutie výpravy na zväzovej vode.Od začiatku  som vsadil na taktiku menej ale oto kvalitnejšieho krmiena čim som chcel selektovať veľkú rybu.Na jednu udicu som nastražil guličku squid salmon a na druhú green pearl z top rady.Prvy týždeň bolo počasie dosť premenlivé a čakal som na dážď a vietor .To je premna najlepšie počasie na veľké ryby.Dažd  prišiel na 6 deň a ryba začala reagovať na krmenie. Začalo  to dvoma menšími kaprami 7kg a 13 kg .


 

Den nato prišla búrka a po búrke to prišlo. Sedel som v bivaku a čakal  záber  ,vtom sa ozvalo pip,o minutu ďalšie pip. Potom brutálna  jazda a skoro hodinový boj vo vetre a daždi.  Neskutočná ryba 23,30 kg .


 

Po opätovnom vyväzeni som prihodil dve hrste green pearl a čakal som v ďalší  záber.  Ešte v ten deň sa mi podarila 15.5kg ikernačka. 

Potom nemal kontakt od ryby asi 30 hodin. Dasli záber  15kg kapor. Pokladám  tuto výpravu za najlepšiu aku som na tejto vode  zažil.

Ďula BujňákZasielanie noviniek na e-mail
Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek

Logo
DR. Baits - len to najchutnejšie pre ryby
Copyright Dr. Baits 2022
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk