O nás
O nás

Vitajte na stránke nášho eshopu

Firma Dr. Baits s.r.o. vznikla v roku 2015 na základe skúsenosti z lovom kaprov. Postupne sa náš tím rozrástol o ďalších chalanov – zanietených rybárov, ktorí sa podieľajú na vývoji našich nástrah testovaním v teréne a tým sme sa uistili, že to čo robíme, robíme správne. Našim cieľom je vyrábať vysoko kvalitné produkty v čo najdostupnejšej cene, čo sa nám aj darí. Dr. Baits vám ponúka sedem druhov boilies, ktoré su rozdelené do dvoch rád. A to je rada Top a rada Eco.

Nakoľko každý zapálený kaprár rád špekuluje, tak sme pre vás pripravili ku každému druhu boilies aj pop-up, pasty, dipy, boostre a hookbaits. Takže je si z čoho vyberať a pevne veríme, že si nájdete ten svoj top produkt z našej produkcie, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť pri každej rybačke. Naše boilies prechádzalo testovaním na slovenských, českých a maďarských, ale aj na súkromných revíroch. Vďaka týmto skúsenostiam, vám vieme po konzultácii poradiť, čo, kde a ako použiť, aby ste si splnili svoj sen alebo túžbu po ulovení krásnych kapitálnych rýb. Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý zákazník spokojný.

Lovu zdar......

V prípade, že máte otázky, alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našej stránky.

Garantujeme Vám radosť z nákupu.