1. Úvod
  2. O nás
Blog
Tovačovské bomby - Október 2022 Tovačovské bomby - Október 2022
Koniec októbra 2022, to bol ten čas ktorý sme netrpezlivo očakávali. V nedeľu 23. októbra o 3 hodine ráno sadám do auta a vyrážam opäť k našim bratom ... čítať celé
Zobraziť všetky články
Zasielanie noviniek na e-mail

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek a získajte tie najlepšie ponuky hneď. 

DR. BAITS je ONLINE

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach, tak neváhajte, dajte nám odber, like a nezabudnite sledovať naše rýbárske videá.

 

 

O nás

Vitajte na stránke nášho eshopu,

Firma Dr. Baits s.r.o. vznikla v roku 2015 na základe skúseností s lovom kaprov. Postupne sa náš tím rozrástol o ďalších chalanov – zanietených rybárov, ktorí sa podieľajú na vývoji našich nástrah testovaním v teréne a tým sme sa uistili, že to čo robíme, robíme správne. Našim cieľom je vyrábať vysoko kvalitné produkty v čo najdostupnejšej cene, čo sa nám aj darí. Dr. Baits Vám ponúka šesť druhov boilies, ktoré su rozdelené do troch rád. A to je rada TOP LINE, ATTRACT LINE a rada ECO LINE..

Nakoľko každý zapálený kaprár rád špekuluje, tak sme pre vás pripravili ku každému druhu boilies aj pop-up, pasty, dipy, boostre a hookbaits. Takže je si z čoho vyberať a pevne veríme, že si nájdete ten svoj top produkt z našej produkcie, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť pri každej rybačke. Naše boilies prechádzalo testovaním na slovenských, českých a maďarských, ale aj na súkromných revíroch. Vďaka týmto skúsenostiam, Vám vieme po konzultácii poradiť, čo, kde a ako použiť, aby ste si splnili svoj sen alebo túžbu po ulovení krásnych kapitálnych rýb. Našim cieľom je, aby od nás odchádzal každý zákazník spokojný.

V prípade, že máte otázky, alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našej stránky.

Garantujeme Vám radosť z nákupu.

Lovu zdar.

Novinky z nášho blogu

Tovačovské bomby - Október 2022
Tovačovské bomby - Október 2022
Koniec októbra 2022, to bol ten čas ktorý sme netrpezlivo očakávali. V nedeľu 23. októbra o 3 hodine ráno sadám do auta a vyrážam opäť k našim bratom ... čítať celé
Zasielanie noviniek na e-mail
Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek

Logo
DR. Baits - len to najchutnejšie pre ryby
Copyright Dr. Baits 2022
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk