Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 80,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Ecsed október 2018

Chcem sa na začiatok poďakovať Marcelovi za zorganizovanie tejto rybačky a jeho cenné rady a pomoc. Náš tým sa roztiahol na troch miestach.

Braňo a Rasťo na 2 mali pred sebou “plytšie” 4 -7m kraje jazera ktoré su zarastené doslova lesom a nasledne zlomy až do hĺby 25m. Hneď prvú noc sa im podarila ryba 17+. Následne až po 5 dňovej čakačke sa počas dvoch hodin 4-krát ozvali pípaky. Výsledkom boli dalšie pekne ryby s váhou 17 a 20+kg. Dve monštrá im však vošli suverene do lesa…

Marcel s Magim sa roztiahli na mieste č.7. Pred sebou mali vodu od 5m plnú kríkov a ostrovom, ktorá postupne klesala na 11m a následne padla až do 25m. Chlapcom sa podarilo dať do vaničky 5 kaprov s váhou od 10 - 18kg a krásneho lysca 25+.

 

My sme sa rozložili na 4-ke. Dve udice sme roztiali po bokoch na vzdialenosti asi 40 a 100m cez haky na stromoch. Skúšali sme rôzne hĺbky od 7 - 15m. Prišli nám len dve zábery od ryb do 10kg.


Zvyšných 6 udic sme roztiahli na hranu z 25 na 10 metrov ktorá bola pred nami. Zábery nám prichádzali hned od začiatku a postupne sa zvyšovala aj váha ryb. Celkovo sme mali 18 rýb max dlhý šupináč 18+.

 

Na tejto výprave sme vsadili na osvedčené gule z našej dielne - Green Pearl a Big Black Crab. Všetko sa kombinovalo s popkami alebo dipom.

 

Za team Dr.Baits Jimo Gergely - nech vám to pípa

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Zasielanie noviniek na e-mail
Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek
Copyright Dr. Baits 2023
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk