Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 80,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Správy od vody
  3. Predstavenie tímu Dr. Baits
  4. Predstavenie Ľubomíra Šuleka - člena tímu Dr. Baits

Predstavenie Ľubomíra Šuleka - člena tímu Dr. Baits

Na začiatok klasická otázka: Ako a kedy si sa dostal k rybolovu?

K rybolovu som sa dostal ako malý chlapec, kedy ma starý otec začal brať so sebou na ryby a aj na poľovačky do lesa. Nakoniec ma oveľa viac chytil za srdce rybolov. Po strednej škole sa moje priority poriadne pomenili a na rybolov nostával čas. K rybačke som sa vrátil pred 5 rokmi, keď ma môj parťák Oliver vzal na súkromný rybník. Tam sme si neskutočne zachytali. Moja vášeň pre rybolov bola zrazu späť.

Čo ťa na rybách najviac baví?

Rybačka je pre mňa kombinácia relaxu v prírode a očakávania úspechu. Nikdy neviem aké nové zážitky na mňa pri vode čakajú. 

Pamätáš si svoje prvé boilies, na ktoré si chytal? V ktorom roku to bolo? 

Prvé boilies na ktoré som chytal boli v roku 2018 od Starbaits, konkrétne to bola Jahoda. Dovtedy som netušil, že sa chytá na prázdny háčik, keďže som sa o to vôbec nazujímal.  

Čo najextrémnejšie si zažil na rybách?

Na zahájenie sezóny na Zemplínskej šírave sa na nás v noci prihnala "úžasná" veterná smršť, samozrejme aj s dažďom. Traja sme museli držať bivak aby ho neodfúklo. Premočený, uzimený sme to ale zvládli. 

Ako si sa dostal ku značke Dr. Baits?

Na brehu Zemplínskej šíravy sa pri nás pristavil Dušan Rúčka s otázkou: chalani kedy končíte?. Keďže sme mali pred sebou poslednú noc, tak sa Dušan rozhodol že počká a vystrieda nás. Večer sme mali príjemnú debatu. Slovo dalo slovo a tak som ďalšiu výpravu "testoval" boilies Dr. Baits. 

Ako dlho už spolupracuješ s Dr. Baits a prečo si jej stále verný?

Naša spolupráca trvá od roku 2021, najskôr to bolo menej intenzívne, kde som skúšal produkty. Neskôr som sa s Dušanom dohodol na spolupráci v oblasti marketingu a správy e-shopu. Naša spolupráca ma nesmiere baví a je mi cťou budovať takú značku, ako Dr. Baits určite je. 

Tvoja obľúbená príchuť Boilies?

Krásne voňavá Spice krill strawberry a Big black Crab - magnet na kapre na Slovenskom mori. 

Tvoj osobný rekord?

Zatiaľ je to 18,5 kg šupináč. Pevne verím, že sa to túto sezónu zmení :)

Tvoje ciele do budúcnosti?

Stále som ešte začiatočník, takže v prvom rade sa učiť pri každej príležitosti. Nikto nevie všetko a najlepšie sa učí na vlastných chybách. To je čo sa týka rybačky. A čo sa týka samotnej značky Dr. Baits je cieľom posunúť veci tým správnym smerom, aby nás spoznalo čo najviac ľudí a aby mali možnosť vyskúšať čo dokážu naše produkty. 

Čo by si poradil začínajúcim rybárom?

Nesnažte sa hneď hnať za obrovskými úspechmi. Keď nechytíte hneď na prvej rybačke rybu nad magických 20 Kg nič sa nedeje. Hlavne si užívajte chvíle strávené pri vode. Keď vydržíte, úspech sa dostaví. To vám môžem garantovať. Tešte sa z každého úlovku tak, ako keby bol ten prvý :)

Zopár slov na záver: 

V prvom rade chcem poďakovať Oliverovi, za to, že ma "dotiahol" späť ku rybolovu. Dušanovi, Marcelovi a celému tímu Dr. Baits za super spoluprácu taktiež patrí moja veľká vďaka. A vám všetkým prajem radosť zo života, z prírody, z vody, z úlovkov a priateľstiev, ktoré sa môžu vytvoriť iba na brehu vody. 

Petrov zdar.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Zasielanie noviniek na e-mail
Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek
Copyright Dr. Baits 2023
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk