Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Správy od vody
  3. Predstavenie tímu Dr. Baits
  4. Predstavenie Martina Budaya - člena tímu Dr. Baits

Predstavenie Martina Budaya - člena tímu Dr. Baits

Na začiatok klasická otázka: Ako si sa dostal k rybolovu?

Rybaření se věnuji již od útlého věku. Kdy jsem navštěvoval rybářský kroužek a chodíval k vodě s jedním proutkem na plavanou na žížaly, chleba a rohlík.

U vody jsem vždy okoukával a sledoval starší rybáře četl knížky a časopisy. Postupně jsem pronikal do krásy kaprařiny a šel jsem svou vlastní cestou.

Čo ťa na rybách najviac baví?

Především mě na tom nejvíce baví ta pohoda, klid, krása přírody a být její součástí. A samozřejmě to očekávání a ten adrenalin, který mám pořád stejný. Jako když jsem byl ten malý kluk a chytal jsem na splávek a zasekával první rybu.

Pamätáš si svoje prvé boilies, na ktoré si chytal?

První Boilies jsem dostal od starších zkušenějších přátel. To už je ale opravdu hodně dávno a časem jsem přicházel na to jak být úspěšný na lov Boilies.

Čo najextrémnejšie si zažil na rybách?

Největší adrenalinový zážitek mám když jsem se účastnil závodu kaprů na Zemplínském kaprovy. A poprvé vlastně navštívil Slovenské Širavské moře. Ta extrémní vyvážka a když přišel vítr následovně vlny tak pak jsem si říkal jestli jsme normální. Obrovský zážitek na celý život. A samozřejmě když navštívíte hodně obsazenou vodu rybáři. Tak pak tam je extrém za extrémem 

Ako si sa dostal ku značke Dr. Baits?

K produktům Dr.Baits jsem se dostal díky kamarádovi. Radim Wrobel. Který pro tuto značku dělá distribuci do ČR. A oslovil mě jestli bych mohl produkty vyzkoušet.

Ako dlho už spolupracuješ s Dr. Baits a prečo si jej stále verný?

Spolupráci jsem navázal před necelými čtyřmi lety. Produkty Dr.Baits mě oslovili a spolupráce mě baví. A jsem přesvědčen že výrobky této značky jsou velmi kvalitní a mě samotnému přinášejí spoustu zážitků a krásné ulovené ryby.

Tvoja obľúbená príchuť Boilies?

Vše na bázi olihně - Squid Salmon. Ale také mě moc baví Big Black Crab

Tvoj osobný rekord?

Osobní rekord je ulovený kapr 26,5kg. Ale vážím si hodně i jiných ulovených kaprů kteří mi přinesly nezapomenutelné zážitky a velikou radost.

Tvoje ciele do budúcnosti?

Můj takový osobní cíl je se vrátit na vody kde jsem chodíval jako malý kluk. A na těchto vodách postupně přelstít místního domorodého mohykána.

Čo by si poradil začínajúcim rybárom?

Nejsem moc ten typ člověka, který by moc rozdával rady. Ale možná jen trochu úcty k přírodě a k rybám Ale hlavně být sám sebou.

Zopár slov na záver:

A na závěr bych teda jen dodal. Aby jsme pořád brali rybaření jako vášeň a koníček, který má spojovat, poznávat nová místa a přátelé. Hlavně buďme normální  A neposuzovat rybáře co nosí za oblečení a jaké má rybářské vybavení a jakou značku chytá. Ať si to každý dělá tak jak ho to baví a vyhovuje. Je to jen na nás. A všem hodně štěstí do nové sezóny 2023.

 

  

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Zasielanie noviniek na e-mail
Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a zvýhodnených akciách? Prihláste sa k odberu noviniek
Copyright Dr. Baits 2022
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk